Zaznacz stronę

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO www.truskawki24.pl

  1. ADMINISTRATOR DANYCH

Administratorem danych osobowych jest TOP-PLANT Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Woroch z siedzibą przy ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin, tel.: +48 731 410 390, NIP 5850203086, adres e-mail: info@truskawki24.pl.

  1. ZAKRES DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe zbierane przez Administratora obejmują: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy, dane do faktury. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia i korzystania z usług Sklepu.

  1. CEL ZBIERANIA DANYCH

Dane są zbierane w celu:

a) realizacji zamówienia, w tym dostawy produktów, b) ewentualnej obsługi reklamacji, c) wysyłki newslettera (jeśli użytkownik się na niego zapisał).

  1. PRAWA UŻYTKOWNIKA

Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku zgody na przetwarzanie danych, użytkownik ma prawo ją cofnąć w dowolnym momencie.

  1. ODBIORCY DANYCH

Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak dostawcy systemów IT, agencje marketingowe (w przypadku zapisu na newsletter) oraz podmioty realizujące dostawę towarów.

  1. COOKIES

Sklep www.truskawki24.pl korzysta z plików cookies. Są one używane do zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu ze Sklepu, w tym do zapamiętywania preferencji i ustawień użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Użytkownik może w każdym czasie zmienić ustawienia swojej przeglądarki tak, aby blokować takie pliki.

  1. BEZPIECZEŃSTWO

Administrator gwarantuje poufność wszelkich przekazanych mu danych osobowych. Administrator zapewnia, że podjęte zostały wszystkie środki bezpieczeństwa zarówno techniczne, jak i organizacyjne, wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych, w celu zabezpieczenia danych osobowych przed ich nieuprawnionym dostępem lub przetwarzaniem.

  1. ZMIANY W POLITYCE PRYWATNOŚCI

Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce prywatności. Osoby udostępniające swoje dane osobowe są zobowiązane do regularnego monitorowania treści Polityki prywatności. Aktualna Polityka prywatności jest zawsze dostępna na stronie Sklepu.

  1. KONTAKT

Pytania, wnioski i skargi dotyczące przetwarzania danych osobowych można kierować na adres e-mail: info@truskawki24.pl.

Data ostatniej aktualizacji: 01.08.2023

×